YAREAL,
WIODĄCY DEWELOPER

Yareal Polska, wiodący deweloper w Polsce i lider pod względem jakości, jest spółką należącą do Yareal International N.V., firmy działającej na europejskim rynku nieruchomości.

Realizowane przez Yareal na polskim rynku projekty z zakresu nieruchomości mieszkaniowych i biurowych wyróżniają się niezmiennie najwyższym poziomem jakości i elastyczności wprowadzanych rozwiązań.

Długoterminowa strategia firmy oparta na zaangażowaniu i optymalnym dostosowaniu oferty do oczekiwań i potrzeb naszych Klientów jest najlepszą gwarancją długoterminowego bezpieczeństwa i rosnącej z dnia na dzień wartości inwestycji.

Troska o zadowolenie Klienta, dbałość o najwyższą jakość i atrakcyjność projektów oraz niezawodność - to nasze wartości przewodnie. Wiedza i doświadczenie zdobyte przez nasz zespół w Polsce i za granicą, zarówno w zakresie projektowania, jak i realizacji, są gwarantami jakości oraz zadowolenia ze wzrostu wartości naszych inwestycji. Wszystkie realizowane przez nas obiekty mieszkaniowe i biurowe charakteryzują się optymalnym doborem lokalizacji, odpowiednim otoczeniem, zachowując jednocześnie wyjątkową elastyczność, funkcjonalność i zgodność z najnowszymi kanonami jakości.

Również dzięki maksymalnej racjonalizacji przestrzeni użytkowej nasze projekty zapewniają nową jakość życia codziennego i nowe standardy pracy. Yareal Polska realizuje najwyższej jakości budynki mieszkaniowe we wszystkich segmentach rynku od ekskluzywnych apartamentów poprzez kameralne budynki o podwyższonym standardzie, aż po osiedla mieszkaniowe przeznaczone dla szerszej grupy odbiorców, jak również prestiżowe obiekty biurowo-komercyjne.

Zrealizowane przez Yareal Polska projekty zyskały uznanie w środowisku branżowym, czego wyrazem są przyznane liczne nagrody:

  • budynek biurowy Renaissance - nagroda Construction & Investment Journal w kategorii "Best Office Development" w 2004;
  • budynek biurowy Mokotowska Square - nagroda Eurobuild Awards w kategorii "New Office of the Year 2011", nagroda Construction & Investment Journal w kategorii "Best refurbishment/expansion of the Year 2011", nagroda EuropaProperty w kategorii "BREEAM Application In-Process" w 2011 r., nagroda główna CEE Quality Awards w kategorii "Office Development of the Year" w 2011 r.;
  • budynek biurowy Oxygen Park - nagroda Construction & Investment Journal w kategorii "ESSA Green Award" w 2013 r.;
  • budynek apartamentowy Hoża 55 - nagroda Construction & Investment Journal "Residential Luxury Development of the Year" ("Luksusowa inwestycja mieszkaniowa Roku") w 2013 r.;
  • budynek mieszkaniowy Rezydencja Konstancińska - wyróżnienie w plebiscycie Domiporta - "Mieszkanie Roku 2014/2015".
  • budynek biurowy Nowogrodzka Square otrzymał nagrodę PLGBC w kategorii "Green Building Awards 2018", za budynek ekologiczny z certyfikacją.

Yareal Polska jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich od listopada 2005 r.

ZARZĄD

Eric Dapoigny

Dyrektor zarządzający Yareal International N.V.
Prezes Yareal Polska

Eric Dapoigny związany jest z Yam Invest od 2005 roku. Odpowiada za działalność deweloperską Grupy sprawując funkcję Dyrektora Zarządzającego Yareal International oraz Prezesa Yareal Polska.

W latach 1998-2005 Pan Dapoigny pracował dla Bouygues International, gdzie kierował rozwojem spółki oraz nadzorował liczne projekty deweloperskie (biura, centra handlowe, hotele, centra logistyczne) w Europie Środkowo-Wschodniej, na Środkowym Wschodzie oraz w Ameryce Łacińskiej. W latach 1986-1998 pracował dla Bouygues Immobilier, gdzie sprawował funkcję Dyrektora Projektów Mieszkaniowych a następnie Dyrektora Office Development będąc odpowiedzialnym za realizację ważnych projektów biurowych zlokalizowanych w Paryżu. Eric Dapoigny posiada tytuł magistra prawa oraz tytuł doktorski z zakresu prawa nieruchomości.

Christophe Calmel

Vice Prezes Yareal Polska

Christophe Calmel rozpoczął pracę w Yareal Polska w roku 2008 na stanowisku Dyrektor Działu Technicznego, pełniąc jednocześnie funkcję Członka Zarządu spółki. Obecnie sprawuje funkcję Vice-Prezesa Zarządu Yareal oraz Prezesa Cristal Property Management, spółki zajmującej się zarządzaniem nieruchomościami.

W Yareal Christophe Calmel odpowiada za pracę Działu Development zajmującego się pozyskiwaniem nowych nieruchomości i rozwojem nowych projektów deweloperskich. Ponadto zarządza Działem Technicznym i Działem Kontraktów. Wcześniej związany był z Bouygues Batiment International, gdzie kierował Działem Dyrekcji Produkcji na kilka krajów. Z branżą budowlaną związany jest od 1976 roku. Uczestniczył w realizacji licznych obiektów, w tym przemysłowych, użyteczności publicznej, jak również inwestycji biurowych, mieszkaniowych oraz centrów handlowych na terenach Europy i Afryki.

Jacek Zengteler

Dyrektor generalny
Członek zarządu Yareal Polska

Jacek Zengteler dołączył do Yareal Polska na początku 2016 roku, obejmując stanowisko Dyrektora Działu Projektów Mieszkaniowych, a następnie rok później powierzona mu została funkcja Członka Zarządu. Od grudnia 2019 roku pełni objął stanowisko Dyrektora Generalnego.

Odpowiada za działalność Yareal w segmencie mieszkaniowym, gdzie głównymi obszarami działalności są przygotowanie nowych projektów, nadzór nad zarządzaniem projektami w realizacji oraz relacje z Klientami w okresie przed- jak i poodbiorowym.

Z branżą deweloperską związany jest od 2002 roku. Swoją karierę zawodową rozwijał w firmie Dom Development S.A., gdzie między innymi pracował na stanowiskach Wice Dyrektora ds. Rozwoju, Dyrektora Działu Nieruchomości odpowiedzialnego za akwizycje gruntów oraz Dyrektora Działu Klienta; pełnił także funkcję Prokurenta Spółki.

Jacek Zengteler jest absolwentem studiów ekonomicznych, zdobył dyplomy MBA Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i Carslon School of Management, University of Minnesota.

Nasze spółki


INWESTYCJA
(jeżeli dotyczy)

SPÓŁKAKONTAKT

YAREAL POLSKA sp. z o.o.
ul. Giełdowa 1
01-211 Warszawa

Giełdowa 1
01-211 Warszawa
tel. 48 22 331 30 00
fax. 48 22 331 30 11
CRISTAL PROPERTY MANAGEMENT sp. z o.o.
YAWA sp. z o.o.

Brylowska 2
(mieszkaniowa, zakończona)

YAWA sp. z o.o.12 sp. k.
YAWA sp. z o.o.13 sp. k.

Marynarska

(biurowa)

YAWA 15 sp. z o.o.

Osiedle Kolorowy Gocław
(mieszkaniowa,
zakończona)

YAWA sp. z o.o.16 sp. k.

Neopark
(biurowa)

YAWA 18 sp. z o.o.

Nowogrodzka Square
(biurowa)

YAWA 20 sp. z o.o.

Lixa AB
(biurowa)

YAWA 21 sp. z o.o.

Rezydencja Łazienki Park
(mieszkaniowa)

YAWA sp. z o.o.22 sp. k.

Sienna 65
(mieszkaniowa)

YAWA sp. z o.o.23 sp. k.

Vice Versa
(mieszkaniowa)

YAWA sp. z o.o.24 sp. k.
YAWA sp. z o.o.25 sp. k.

Strefa Wilanów
(mieszkaniowa)

YAWA sp. z o.o.26 sp. k.

Eden Włodarzewska
(mieszkaniowa,
domy jednorodzinne)

YAWA sp. z o.o.27 sp. k.

Rezydencja Chrobrego
(mieszkaniowa)

YAWA sp. z o.o.28 sp. k.

Przy Bażantarni 

(mieszkaniowa)

YAWA sp. z o.o.29 sp. k.
YAWA sp. z o.o.30 sp. k.

Lixa C

(biurowa)

YAWA 31 sp. z o.o.

Lixa E

(biurowa)

YAWA 32 sp. z o.o.

Giełdowa

(biurowa)

YAWA 33 sp. z o.o.


YAWA 34 sp. z o.o.

Wynalazek 1

(biurowa)

WYNALAZEK INVESTMENT sp. z o.o.

Pozytywny Mokotów
(mieszkaniowa)

YAWA sp. z o.o.1 sp. k.
RezydencjaYAWA sp. z o.o.2 sp. k.

Dolina Mokotów

(mieszkaniowa)

Rezydencja Iwicka

(mieszkaniowa)

YAWA sp. z o.o.3 sp. k.

SOHO18
(mieszkaniowa)

YAWA sp. z o.o.4 sp. k.

Sobótki 15

Wzgórze Zinglera

(mieszkaniowa - Gdańsk)

YAWA sp. z o.o.5 sp. k.

Plac Kaszubski

(mieszkaniowa - Gdynia)

YAWA sp. z o.o. 6 sp. k.

Legnicka

(mieszkaniowa - Gdańsk)

YAWA sp. z o.o. 7 sp. k.


YAWA sp. z o.o. 8 sp. k.
 
YAWA sp. z o.o. 9 sp. k.
 
YAWA sp. z o.o. 10 sp. k.
 
YAWA sp. z o.o. 11 sp. k.
 
YAWEL 3 sp. z o.o.
YAWA sp. z o.o. Serwis i Gwarancje sp. k.

 

0Schowek