Menu
Warszawa / Gdańsk

 

STEROWANIE OŚWIETLENIEM

Dzięki miniaturowym modułom systemu FIBARO montowanym w puszkach podtynkowych, niewymagającym skomplikowanej i inwazyjnej instalacji istnieje stała możliwość kontroli i sterowania oświetleniem w całym domu, a to wszystko za pomocą telefonu komórkowego. Można regulować natężenie światła uzyskują dogodną dla nas atmosferę w mieszkaniu. Intensywność oświetlenia może zależeć od pory dnia i rodzaju wykonywanych czynności.

STEROWANIE OGRZEWANIEM

Z FIBARO można w prosty sposób sterować ogrzewaniem i dostosować temperaturę w apartamencie do indywidualnego stylu życia. Z łatwością można stworzyć plan klimatyczny, dzięki któremu ogrzewanie będzie utrzymywało konkretną temperaturę dostosowaną do charakteru poszczególnych pomieszczeń. W trakcie wietrzenia pokoju system może automatycznie wyłączyć ogrzewanie, dzięki temu wietrzenie jest skuteczne i nie generuje zbędnych kosztów.

KONTROLA RUCHU

Czujnik ruchu zintegrowany z systemem oświetlenia pozwoli w prosty sposób zaoszczędzić energię. Światło włączy się automatycznie, gdy ktoś wejdzie do pokoju i wyłączy się, gdy nie zostanie wykryty ruch. Po zaprogramowaniu odpowiednich scen w godzinach nocnych, będzie włączał odpowiednie światła, oświetlając nam drogę do kuchni lub toalety.

CZUJNIK NATĘŻENIA OŚWIETLENIA

Dzięki zainstalowanemu czujnikowi ruchu system bada natężenie światła – w zależności od intensywności światła na zewnątrz, system może uruchomić odpowiednie oświetlenie.

STEROWANIE GNIAZDAMI ELEKTRYCZNYMI

Dzięki zainstalowanemu czujnikowi ruchu system bada natężenie światła – w zależności od intensywności światła na zewnątrz, system może uruchomić odpowiednie oświetlenie.

STEROWANIE URZĄDZENIAMI

Dzięki zainstalowanej inteligentnej wtyczce podłączonej do gniazda elektrycznego system w bezobsługowy sposób zdalnie zarządza urządzeniami elektrycznymi. Posiada funkcję pomiaru zużywanej mocy przez urządzenia do niego podłączone i daje możliwość odczytu zużytej energii na tablecie w postaci graficznych wykresów.

CZUJNIK KONTAKTRONOWY

Specjalne czujniki otwarcia okien lub drzwi umożliwiają wykonanie dowolnych czynności, na przykład otwarcie drzwi wejściowych wieczorem spowoduje zapalenie się świateł w przedpokoju. Wychodząc z domu istnieje możliwość sprawdzenia, czy wszystkie okna są zamknięte oraz gdy zajdzie taka potrzeba, zdalnego zamknięcia okna połaciowego, wyposażonego w elektryczne siłowniki.

CZUJNIK ZALANIA

Funkcjonalny czujnik zalania umieszczony wszędzie tam, gdzie można podejrzewać możliwe nieszczelności, a dostęp do tych miejsc jest bardzo utrudniony, nawet przy najmniejszych wyciekach wyśle informacje na telefon i poinformuje o grożącym zalaniu.

CZUJNIK DYMU

Czujnik dymu gwarantuje maksymalną ochronę, wykrywając nie tylko zadymienie, ale także nagłe zmiany temperatury. Urządzenie posiada dwa wskaźniki alarmowe – wbudowaną syrenę oraz wskaźnik świetlny RGB.

SYSTEM ALARMOWY

Dzięki zainstalowanemu czujnikowi ruchu, system FIBARO może spełniać rolę systemu alarmowego. Po wpisaniu kodu PIN na klawiaturze swojego telefonu lub tabletu możliwe jest uzbrajanie lub rozbrajanie alarmu z dowolnego miejsca na świecie., W sytuacji, gdy system wykryje ruch w mieszkaniu podczas nieobecności domowników, dzięki wcześniej zbudowanym scenariuszom natychmiast prześle informację o danym zdarzeniu specjalnym komunikatem na telefon.

OCHRONA

Dla zapewnienia bezpieczeństwa czujnik ruchu został wyposażony w ochronę przed wprowadzaniem zmian przez osoby do tego nieupoważnione. . Każda próba nieautoryzowanego przestawienia czy zmiany pola widzenia czujnika wywoła alarm, a system błyskawicznie poinformuje nas o tym, wysyłając powiadomienie na urządzenia mobilne.

MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY

Modułowość FIBARO sprawia, że w każdej chwili możliwe jest dodawanie kolejnych elementów i definiowanie następnych funkcjonalności. Dzięki temu można stale rozbudowywać system wraz z rosnącymi potrzebami domowników i zwiększającą się liczbą inteligentnych urządzeń w domu. Stwórz dopasowany do Twoich potrzeb inteligentny dom.

KOMFORT
ZARZĄDZANIE URZĄDZENIAMI
BEZPIECZEŃSTWO
STEROWANIE OŚWIETLENIEM
OSZCZĘDNOŚĆ
ZARZĄDZANIE ZABEZPIECZENIAMI


Zadaj pytanie

Wypełnij formularz, aby się z nami skontaktować.

0Schowek