0

REZYDENCJA PLAC KASZUBSKI -
KAŻDY DZIEŃ W PROMIENIACH SŁOŃCA


 

 

  

Rezydencja Plac Kaszubski powstaje po zachodniej stronie Placu Kaszubskiego, na rogu skrzyżowania z ulicą Jana z Kolna. Budynek będzie przylegał bokiem do gmachu Gdyńskiego Centrum Biznesu i domknie tym samym pierzeję.

Do Rezydencji Plac Kaszubski wchodzimy od strony ulicy Jana z Kolna. Po przekroczeniu drzwi wejściowych ukazuje się elegancki hall. Do mieszkań docieramy windą bądź schodami. Na tyłach Rezydencji znajduje się patio, które pozostaje do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. Tę zaciszną, osłoniętą od ulicy przestrzeń w dużej części porasta zieleń. Wydzielono tu także plac zabaw.

Rezydencja to 38 lokali o powierzchni od 39m2 do 162m2. Wszystkie dysponują balkonem, zaś te mieszczące się na ostatnim piętrze posiadają rozległe, zapewniające prywatność tarasy. Ponadprzeciętna wysokość apartamentów (niemal 3 metry) i duże okna przekładają się na ich przestronność i jasność.

Wszystko w zasięgu ręki


KAŻDY DZIEŃ W KOMFORCIE

SMAK CODZIENNOŚCI


Rezydencja Plac Kaszubski to projekt o kameralnym charakterze, gwarantujący komfort i poczucie bezpieczeństwa. To miejsce, gdzie codzienność nabiera wyjątkowego charakteru.

Na parterze znajduje się pięć lokali usługowych. W jednym z nich planowana jest restauracja, w kolejnym może powstać kawiarnia.


Architekturę Rezydencji Plac Kaszubski cechuje elegancka, harmonijna forma. Jasna elewacja, duże, blisko siebie umiejscowione okna, zaokrąglony narożnik budynku oraz cofnięta ostatnia kondygnacja stanowią wyraźne nawiązanie do gdyńskiego modernizmu. Inspirację międzywojenną estetyką znajdziemy także wewnątrz – w klatkach schodowych z łukami, w przestrzeniach wspólnych wykończonych szlachetnymi materiałami inspirowanymi gdyńskimi tradycjami.

PLAN BUDYNKUSMART HOME

Mieszkania w Rezydencji Plac Kaszubski zostały wyposażone w pakiet systemu FIBARO.
Jeden z najbardziej zaawansowanych bezprzewodowych systemów inteligentnego domu na świecie.

KOMFORT
ZARZĄDZANIE URZĄDZENIAMI
BEZPIECZEŃSTWO
STEROWANIE OŚWIETLENIEM
OSZCZĘDNOŚĆ
ZARZĄDZANIE ZABEZPIECZENIAMI

TWÓJ APARTAMENT Z CERTYFIKATEM BREEAM

Cała inwestycja Rezydencja Plac Kaszubski, budynek, przestrzeń użytkowa wokół niego, jak i sąsiadujące z nim otoczenie, została zaprojektowana tak, by zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort użytkowania.

ochrona
środowiska
przyjazne
otoczenie
recykling
bezpieczeństwo

Biuro sprzedaży


Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszego
Biura Sprzedaży przy Pl. Kaszubskim 3

Poniedziałek - zamknięte
Wtorek - Piątek - 12:00-18:00
Sobota - 10:00-16:00
Niedziela - zamknięte

Jesteś zainteresowany?

Wypełnij formularz, aby się z nami skontaktować:

0Schowek