OSTATNI DOSTĘPNY APARTAMENT

 

Umów się na obejrzenie apartamentu!
Zadzwoń! Tel.: 721 601 701 lub skontaktuj się z nami poprzez formularz poniżej.

 

 

  

Rezydencja Plac Kaszubski - wybudowany w samym sercu Gdyni apartamentowiec wyróżnia się nowoczesną bryłą i dużymi, wkomponowanymi w łuk oknami. W budynku powstało 38 mieszkań o zróżnicowanym metrażu i wysokości sięgającej 3 metrów. Każde z nich ma balkon lub taras oraz wyposażone zostało w pakiet startowy inteligentnych rozwiązań do zarządzania domem firmy Fibaro.

Na parterze budynku znajduje się pięć lokali usługowych, na tyłach zaś powstał zielony teren, tworzący nad podziemnym garażem patio z parkingiem rowerowym i placem zabaw. Wnętrza części wspólnych nawiązują stylem do klatek schodowych w gdyńskich kamienicach z okresu międzywojennego, a wchodzących wita elegancko zaaranżowana strefa wejściowa wprowadzająca w klimat klasycznej miejskiej rezydencji.


Wyróżnienie w konkursie o Nagrodę Przewodniczącej Rady Miasta za najlepszą Gdyńską Inwestycję Roku 2023 „Czas Gdyni” w kategorii "Architektura"

Wszystko w zasięgu ręki


KAŻDY DZIEŃ W KOMFORCIE

SMAK CODZIENNOŚCI


Rezydencja Plac Kaszubski to projekt o kameralnym charakterze, gwarantujący komfort i poczucie bezpieczeństwa. To miejsce, gdzie codzienność nabiera wyjątkowego charakteru.

Na parterze znajduje się pięć lokali usługowych. W jednym z nich planowana jest restauracja, w kolejnym może powstać kawiarnia.


Architekturę Rezydencji Plac Kaszubski cechuje elegancka, harmonijna forma. Jasna elewacja, duże, blisko siebie umiejscowione okna, zaokrąglony narożnik budynku oraz cofnięta ostatnia kondygnacja stanowią wyraźne nawiązanie do gdyńskiego modernizmu. Inspirację międzywojenną estetyką znajdziemy także wewnątrz – w klatkach schodowych z łukami, w przestrzeniach wspólnych wykończonych szlachetnymi materiałami inspirowanymi gdyńskimi tradycjami.

idealny projekt

Kameralny budynek
apartamentowy
Eleganckie lobby
z obrazem
uznanego malarza Marka Okrassy
Wyjątkowa lokalizacja
w centrum Gdyni
- intymność w środku miasta
Zielony dziedziniec
z placem zabaw
Projekt zgodny z ideą
15 minutowego miasta
Ponadstandardowa
wysokość
apartamentów (ok. 3 m)
Ekologiczny projek
- certyfikacja BREEAM
na poziomie "very good"
Stacje ładowania
samochodów
System inteligentnego
domu Fibaro
w każdym apartamencie
Stojaki na rower
Architektura inspirowana
gdyńskim modernizmem

PLAN BUDYNKUBiuro Sprzedaży


Zapraszamy do głównego Biura Sprzedaży
Gdańsk Wrzeszcz, Al. Grunwaldzka 69

Poniedziałek - Piątek - 12:00-18:00
Sobota - Niedziela - zamknięte


Jesteś zainteresowany?

Wypełnij formularz, aby się z nami skontaktować:

0Schowek

Ostatnio oglądane

Rezydencja Plac Kaszubski

ul. Jana z Kolna 1, Gdynia

pokoje
65.57 m2
Rezydencja Plac Kaszubski

ul. Jana z Kolna 1, Gdynia

3 pokoje
65.57 m2

Świat Yareal

Cała inwestycja, w tym budynki, przestrzeń użytkowa wokół nich, jak i sąsiadujące z nimi otoczenie, została zaprojektowana tak, by zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort użytkowania.

Zobacz szczegóły

Poznaliśmy laureata konkursu na projekt rzeźby, która powstanie w przestrzeni kompleksu biurowego LIXA.

Zobacz szczegóły

Yareal Polska to obecna na rynku od wielu lat, wiodąca pod względem jakości firma deweloperska, wyspecjalizowana w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie i apartamentów. Firma posiada silną pozycję kapitałową

i mocne wsparcie udziałowców. Od 2005 roku aktywnie działamy w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich PZFD. Jako członek PZFD przestrzegamy kodeksu dobrych praktyk oraz dbamy o utrzymanie najwyższych standardów jakościowych.

więcej... mniej...

Zobacz szczegóły

Przez blisko 20 lat działalności Yareal Polska zrealizował 17 projektów mieszkaniowych i apartamentowych, a także 7 najwyższej klasy obiektów biurowo-usługowych. Wiele naszych inwestycji zyskało uznanie i zostało wyróżnionych nagrodami branżowymi.https://developair.pl/client/sites/translations#

Zobacz szczegóły