0

REZYDENCJA PLAC KASZUBSKI -
KAŻDY DZIEŃ W PROMIENIACH SŁOŃCA


 

 

  

Rezydencja Plac Kaszubski powstaje po zachodniej stronie Placu Kaszubskiego, na rogu skrzyżowania z ulicą Jana z Kolna. Budynek będzie przylegał bokiem do gmachu Gdyńskiego Centrum Biznesu i domknie tym samym pierzeję.

Do Rezydencji Plac Kaszubski wchodzimy od strony ulicy Jana z Kolna. Po przekroczeniu drzwi wejściowych ukazuje się elegancki hall. Do mieszkań docieramy windą bądź schodami. Na tyłach Rezydencji znajduje się patio, które pozostaje do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. Tę zaciszną, osłoniętą od ulicy przestrzeń w dużej części porasta zieleń. Wydzielono tu także plac zabaw.

Rezydencja to 38 lokali o powierzchni od 39m2 do 162m2. Wszystkie dysponują balkonem, zaś te mieszczące się na ostatnim piętrze posiadają rozległe, zapewniające prywatność tarasy. Ponadprzeciętna wysokość apartamentów (niemal 3 metry) i duże okna przekładają się na ich przestronność i jasność.


   * ZOBACZ CERTYFIKAT


Wszystko w zasięgu ręki


KAŻDY DZIEŃ W KOMFORCIE

SMAK CODZIENNOŚCI


Rezydencja Plac Kaszubski to projekt o kameralnym charakterze, gwarantujący komfort i poczucie bezpieczeństwa. To miejsce, gdzie codzienność nabiera wyjątkowego charakteru.

Na parterze znajduje się pięć lokali usługowych. W jednym z nich planowana jest restauracja, w kolejnym może powstać kawiarnia.


Architekturę Rezydencji Plac Kaszubski cechuje elegancka, harmonijna forma. Jasna elewacja, duże, blisko siebie umiejscowione okna, zaokrąglony narożnik budynku oraz cofnięta ostatnia kondygnacja stanowią wyraźne nawiązanie do gdyńskiego modernizmu. Inspirację międzywojenną estetyką znajdziemy także wewnątrz – w klatkach schodowych z łukami, w przestrzeniach wspólnych wykończonych szlachetnymi materiałami inspirowanymi gdyńskimi tradycjami.

PLAN BUDYNKUBiuro sprzedaży


Zapraszamy do głównego Biura Sprzedaży
Gdańsk Wrzeszcz, Al. Grunwaldzka 69

Poniedziałek - zamknięte
Wtorek - Piątek - 12:00-18:00
Sobota - 10:00-16:00
Niedziela - zamknięte

Biuro Sprzedaży w Gdyni dostępne
po wcześniejszym umówieniu spotkania.
Zapraszamy do kontaktu!
Tel. 798 763 757

Jesteś zainteresowany?

Wypełnij formularz, aby się z nami skontaktować:

0Schowek

Ostatnio oglądane

Rezydencja Plac Kaszubski

ul. Jana z Kolna 1, Gdynia

3 pokoje
90.80 m2
Rezydencja Plac Kaszubski

ul. Jana z Kolna 1, Gdynia

pokoje
66.61 m2
Rezydencja Plac Kaszubski

ul. Jana z Kolna 1, Gdynia

5 pokoi
163.16 m2
Rezydencja Plac Kaszubski

ul. Jana z Kolna 1, Gdynia

3 pokoje
90.51 m2

Świat Yareal

Cała inwestycja, w tym budynki, przestrzeń użytkowa wokół nich, jak i sąsiadujące z nimi otoczenie, została zaprojektowana tak, by zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort użytkowania.

Zobacz szczegóły

Yareal rozpoczyna budowę ostatniego etapu osiedla Pozytywny Mokotów, w którym powstanie w sumie 615 mieszkań o zróżnicowanym metrażu.

Zobacz szczegóły