OSTATNIE DOSTĘPNE APARTAMENTY

 

ZAKOŃCZENIE BUDOWY 2022 r.

 

 

 

  

Rezydencja Plac Kaszubski powstaje po zachodniej stronie Placu Kaszubskiego, na rogu skrzyżowania z ulicą Jana z Kolna. Budynek będzie przylegał bokiem do gmachu Gdyńskiego Centrum Biznesu i domknie tym samym pierzeję.

Do Rezydencji Plac Kaszubski wchodzimy od strony ulicy Jana z Kolna. Po przekroczeniu drzwi wejściowych ukazuje się elegancki hall. Do mieszkań docieramy windą bądź schodami. Na tyłach Rezydencji znajduje się patio, które pozostaje do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. Tę zaciszną, osłoniętą od ulicy przestrzeń w dużej części porasta zieleń. Wydzielono tu także plac zabaw.

Rezydencja to 38 lokali o powierzchni od 39m2 do 162m2. Wszystkie dysponują balkonem, zaś te mieszczące się na ostatnim piętrze posiadają rozległe, zapewniające prywatność tarasy. Ponadprzeciętna wysokość apartamentów (niemal 3 metry) i duże okna przekładają się na ich przestronność i jasność.


   * ZOBACZ CERTYFIKAT


Wszystko w zasięgu ręki


KAŻDY DZIEŃ W KOMFORCIE

SMAK CODZIENNOŚCI


Rezydencja Plac Kaszubski to projekt o kameralnym charakterze, gwarantujący komfort i poczucie bezpieczeństwa. To miejsce, gdzie codzienność nabiera wyjątkowego charakteru.

Na parterze znajduje się pięć lokali usługowych. W jednym z nich planowana jest restauracja, w kolejnym może powstać kawiarnia.


Architekturę Rezydencji Plac Kaszubski cechuje elegancka, harmonijna forma. Jasna elewacja, duże, blisko siebie umiejscowione okna, zaokrąglony narożnik budynku oraz cofnięta ostatnia kondygnacja stanowią wyraźne nawiązanie do gdyńskiego modernizmu. Inspirację międzywojenną estetyką znajdziemy także wewnątrz – w klatkach schodowych z łukami, w przestrzeniach wspólnych wykończonych szlachetnymi materiałami inspirowanymi gdyńskimi tradycjami.

idealny projekt

Kameralny budynek
apartamentowy
Eleganckie lobby
z oryginalnym obrazem
uznanego malarza Marka Okrassy
Wyjątkowa lokalizacja
w centrum Gdyni
- intymność w środku miasta
Zielony dziedziniec
z placem zabaw
Projekt zgodny z ideą
15 minutowego miasta
Ponadstandardowa
wysokość
apartamentów (ok. 3 m)
Ekologiczny projek
- certyfikacja BREEAM
na poziomie "very good"
Stacje ładowania
samochodów
System inteligentnego
domu Fibaro
w każdym apartamencie
Stojaki na rower
Architektura inspirowana
gdyńskim modernizmem

PLAN BUDYNKUBiuro sprzedażyZapraszamy do głównego Biura Sprzedaży
Gdańsk Wrzeszcz, Al. Grunwaldzka 69

Poniedziałek - Piątek - 12:00-18:00
Sobota - Niedziela - zamknięte

Biuro Sprzedaży w Gdyni dostępne
po wcześniejszym umówieniu spotkania.
Zapraszamy do kontaktu!
Tel. 798 763 757

Jesteś zainteresowany?

Wypełnij formularz, aby się z nami skontaktować:

0Schowek

Ostatnio oglądane

Rezydencja Plac Kaszubski

ul. Jana z Kolna 1, Gdynia

pokoje
66.61 m2
Rezydencja Plac Kaszubski

ul. Jana z Kolna 1, Gdynia

4 pokoje
114.18 m2
Rezydencja Plac Kaszubski

ul. Jana z Kolna 1, Gdynia

3 pokoje
90.63 m2
Rezydencja Plac Kaszubski

ul. Jana z Kolna 1, Gdynia

3 pokoje
90.80 m2

Świat Yareal

Cała inwestycja, w tym budynki, przestrzeń użytkowa wokół nich, jak i sąsiadujące z nimi otoczenie, została zaprojektowana tak, by zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort użytkowania.

Zobacz szczegóły

Yareal rozpoczyna budowę ostatniego etapu osiedla Pozytywny Mokotów, w którym powstanie w sumie 615 mieszkań o zróżnicowanym metrażu.

Zobacz szczegóły

Yareal Polska to obecna na rynku od wielu lat, wiodąca pod względem jakości firma deweloperska, wyspecjalizowana w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie i apartamentów. Firma posiada silną pozycję kapitałową

i mocne wsparcie udziałowców. Od 2005 roku aktywnie działamy w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich PZFD. Jako członek PZFD przestrzegamy kodeksu dobrych praktyk oraz dbamy o utrzymanie najwyższych standardów jakościowych.

więcej... mniej...

Zobacz szczegóły

Przez blisko 20 lat działalności Yareal Polska zrealizował 14 projektów mieszkaniowych i apartamentowych, a także 7 najwyższej klasy obiektów biurowo-usługowych. Wiele naszych inwestycji zyskało uznanie i zostało wyróżnionych nagrodami branżowymi.

Zobacz szczegóły